Search specific issue
Jack o‘lanterns
SHARE
Snacks, light meals

Jack o‘lanterns

Serves: 10
Time to make: 5 mins

Total cost: $ 5.00 / $ 0.50 per serve

(at time of publication)


Jack o‘lanterns
  • Ingredients

  • Nutrition Info.



Variations

  • You can use oranges or ripe persimmons instead of mandarins.
  • Experiment with designs and be as creative as you like!




Ready to put your health first?
Subscribe here



About Chef

X

Thanks, you're good to go!

X

Thanks, you're good to go!

X

{{ contentNotIncluded('company') }} has not subscribed to {{ contentNotIncluded('contentType') }}.

Ask your librarian to subscribe to this service next year. Alternatively, use a home network and buy a digital subscription—just $1/week...

Go back